KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4253332

nr 425 3332

signerad. "Torgmotiv" 44x60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 augusti 2006

28/8 13:21:09 1      Vinnande bud